Informace o e-shopu


Mobiluj.sk je e-shop specializovaný na telefonní svět. Vznikl díky podpoře mladého dynamického týmu, který pracoval na tomto projektu. Jeho personál je cenným přínosem pro společnost, která neustále hledá nové nápady, jak poskytovat kompletní služby zákazníkům.

Právě z tohoto důvodu pracují v naší společnosti mnozí důležití zaměstnanci:

- administrátoři: tento zdroj je pověřen řízením webstránky, vkládáním nových produktů v závislosti na dostupnosti a technickou zprávou webu.
 
marketingový manažer: pracuje na obchodních cílech a vhodnějších marketingových strategiích. Shromažďuje a studuje údaje o propagačních opatřeních, sleduje rozpočet na reklamu, zkoumá konkurenční ceny, což umožňuje naší společnosti mít vždy výhodné nabídky pro zákazníky.

zaměstnanci služeb zákazníkům: tento zdroj je pravděpodobně nejdůležitější. Stará se o zákazníky, poskytuje všechny informace týkající se výrobků, zadává objednávky a řeší problematiku prodeje.
 
obchodní manažer: klíčová postava společnosti. Zabývá se přípravou objednávek, organizací zásilek a společně s administrátory se stará o administraci a platby.

zaměstnanci balení: tento zdroj není rozhodně méně důležitý než ostatní, protože díky zkušenostem pracovníků balení má zákazník jistotu, že obdrží zboží neporušené i během přepravy

 

Naši zaměstnanci jsou velmi motivovaní vykonávat dobře svou funkci. Firma funguje díky svým pracovníkům a zkušenostem získaným ve světě mobilních telefonů.
Díky odhodlání a vytrvalosti personálu můžeme nabídnout fyzickým osobám i živnostníkům či firmám nejlepší nabídky na trhu a rozsáhlý katalog produktů.
Naše ceny jsou konkurenceschopné a dostupné, náš personál je zákazníkům k dispozici pro jakékoliv informace a rady.


Zákaznická linka je k dispozici od pondělí do pátku v době od 8.00 do 16.00 na +421 911 810 410.

e-mail:

info@mobiluj.eu                  reklamace@mobiluj.eu